Земјоделски гуми R4 цевки

Краток опис:

 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  големина

  односи со јавноста

  Вкупниот дијаметар (мм)

  Дел Широчина (мм)

  Шарата Длабочина (мм)

  Рим

  Транспорт Капацитет (кг)

  На притисокот на пумпање (kPa)

  Максимална брзина

  17.5L-24

  10

  1241

  445

  26

  W15L

  2800

  220

  40 km / h

  19.5L-24

  12

  1314

  495

  28

  DW16L

  3450

  230

  40 km / h

  21L-24

  14

  1378

  533

  32

  DW18L

  4180

  250

  40 km / h

  21L-24

  12

  1378

  533

  32

  DW18L

  3875

  220

  40 km / h

  21L-24

  16

  1378

  533

  32

  DW18L

  4500

  280

  40 km / h

  16,9-24

  10

  1309

  429

  W15L

  2000

  190

  40 km / h

  16,9-28

  10

  1410

  429

  W15L

  2120

  190

  40 km / h


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !