Контактирајте не

L-GUARD INT'L претпријатие со ограничена

адреса

Соба 2012, B, Guanghua buiding, бр.2, MinJing патот, Окружниот Shinan, Кингдао, Кина, 266.071

Е-пошта

info@l-guard.com

export@l-guaed.com

телефон

+ 86-532-85711511

80793500

+ 86-13645425288

часа

Понеделник-Петок 9ч 6 часот наутро за да се
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !