L-Guard gomave Press

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1

  Tyre PRESS

  model

  njësi

  TP80

  TP120

  TP160

  TP200

  Load Kapaciteti

  T

  80

  120

  160

  200

  Max Tire Dimension

  15

  20

  20

  20

  Diametri i piaton

  mm

  200

  250

  250

  280

  Diametri i shufrës piaton

  mm

  110

  180

  180

  180

  cilindër Stroke

  mm

  400

  400

  400

  400

  Presioni operativ

  MPa

  21

  25

  32

  32

  Oil Tank Capactiy

  L

  30

  50

  50

  60

  motor

  kw

  5.5

  7.5

  7.5

  11

  Madhësia (L * W H *)

  mm

  1640 * 700 * 2170

  2080 * 850 * 2200

  2080 * 850 * 2200

  2100 * 930 * 2153

  madhësi paketim (L * W H *)

  mm

  1700 * 800 * 2170

  2150 * 950 * 2200

  2150 * 950 * 2200

  2200 * 1000 * 2170

  Pesha (attachments whithout)

  kg

  1100

  1650

  1650

  1900

   

  toolings

  Mekanik për 2-copë rim gomë                                              

  lloj

  Max Gomë dimension (inç)

  Kafaz (copë)

  Pusher Unaza (copë)

  Fllanxhë Unaza (cope)

  MJET-II

  20

  4

  11

  6

  Mekanik për 3-copë dhe 4-copë rim gomë                                       

  gomë

  Max Gomë dimension (inç)

  Kafaz (copë)

  Pusher Unaza (copë)

  Konike (cope)

  Bazë pjatë (copë)

  MJET-IV

  20

  6

  6

  6

  3

  TOOL II MJET IV
  TOOL II MJET IV

 • Previous:
 • : Next

 • Related Products

  L5S

  L5S

  WhatsApp Online Chat !