L-roje do të jetë në Messe Frankfurt Ekspozita GmbH 2018

Messe Frankfurt Ekspozita GmbH-2018 拷贝

Ne do të marrë pjesë në Messe Frankfurt Ekspozita GmbH në shtator, 11 th -15 th , 2018.

Ne jemi një nga prodhuesit gomave me cilësi të lartë nga Kina, prodhon gamë të plotë të produkteve të gomave si gomave të forta, Goma industriale, Goma trung-rri, goma bujqësore, OTR Gomat, goma kamioni, gjurmët gome, rrota dhe gomave Changer etj

Oferta jonë përfshirë Përfaqësitë markë L-roje dhe ODM / OEM. 

Mirë se vini në kabinë tonë për të diskutuar bashkëpunimin.


Ora Post: Apr-16-2018
WhatsApp Online Chat !