Tyre Changer I

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Trajton diametër rim nga 14 "deri në 56"

  Të përshtatshme për gomat të ndryshme të automjeteve të mëdha, të aplikueshme për goma me flakta rily, goma radiale fije, automjeteve bujqësore, makinave të pasagjerëve, dhe makinë inxhinieri .etj

  Gjysmë-automatike ndihmuar krah rritet / demounts gomave më të përshtatshme.

  Me myll zgjatje e cila është zgjatur krahun ndihmojnë për të trajtuar rrota multi-tipit më të përshtatshme.

  Saktësi e thua cojoined është më i lartë.

  Mobile njësi komandën 24V.

  tensionit të ulët 24V telekomandë për sigurinë dhe shkathtësi.

  Të dhënat teknike

  varg aplikimi  Kamion / autobus / traktor / automjeteve industri varg fiksim 14 "-47" -56 "(355-1420mm)
  pesha Max.Wheel 3536LB " ( 1600kg )  njësi të energjisë pompë hidraulike 2.2kW 220V / 380V 1PH / 3PH
  width Max.Wheel 42 " ( 1065mm ) motor gearbox 2.2kW 220V / 380V 1PH / 3PH
  Max.Diameter i gomave 90 " ( 2300mm ) NW / GW 1951LB / 2535LB " ( 887Kg / 1150Kg )

 • Previous:
 • : Next

 • Related Products

  L5

  L5

  RIB

  RIB

  WhatsApp Online Chat !