Na kontaktoni

L-roje Int'l NDËRMARRJES KUFIZUAR

Adresë

Room 2012 B, Guanghua Mrekullite, Nr.2, MinJing Road, Shinan District, Qingdao, China, 266071

telefon

+ 86-532-85711511

80793500

+ 86-13645425288

orë

E hënë-e premte: 09:00 në 6 të mëngjesit
të shtunën: 10:00 në 2pm
dielën: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Send your message to us:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne